ru ua

Захист Савченко припускає, що її етапували до Москви

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін припускає, що з воронезького СІЗО її етапували до Москви.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін припускає, що з воронезького СІЗО її етапували до Москви. Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Зараз ми її шукаємо. Ну, на практиці, це або СІЗО "Лефортово", або "Печатники" (жіноча N6). Далі стаціонарна експертиза", - написав адвокат.

При цьому в коментарі телеканалу "Дождь" Фейгін заявив, що не бачить інших варіантів, куди ще могли б перевести Савченко, як не в Москву.

Водночас другий адвокат Савченко Микола Полозов у своєму Twitter підкреслив, що захист льотчиці досі не знає про її місцезнаходження, і додав, що ще один адвокат Савченко Ілля Новіков зараз знаходиться в Москві і "чекає, коли до неї виїхати можна буде".

Раніше сьогодні адвокат Марк Фейгін повідомив, що Савченко ще в понеділок, 22 вересня, етапували з воронезького СІЗО в невідомому напрямку. При цьому захист дізнався про це тільки сьогодні вранці.

27 серпня 2014 р. Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня 2014 р. Також суд постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею якісь тести, або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на востокеУкраины двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.