ru ua

Льотчицю Савченко етапували з воронезького СІЗО в невідомому напрямку, - адвокат

Українську льотчицю Надію Савченко етапували з воронезького СІЗО в невідомому напрямку.

Українську льотчицю Надію Савченко (на фото) етапували з воронезького СІЗО в невідомому напрямку. Про це повідомив один з адвокатів Савченко Марк Фейгін у своєму Facebook.

"Надію Савченко етапували з воронезького СІЗО-3. Це стало відомо тільки сьогодні вранці", - повідомив Фейгін.

Як повідомили адвокату в адміністрації СІЗО, Савченко вивезли ще в понеділок.

"Про її місцезнаходження нічого не відомо. Ми чекаємо від слідства офіційного повідомлення про те, де знаходиться Надія Савченко", - написав Фейгін.

Зазначимо, 15 вересня 2014 р. Воронезький обласний суд відхилив скаргу захисту української льотчиці Надії Савченко на рішення про продовження терміну його утримання під вартою до 30 жовтня 2014 р.

27 серпня 2014 р. Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня 2014 р. Також суд постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею якісь тести, або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на востокеУкраины двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.