ua ru

Захист Омеляна просить суд відмовити в обранні запобіжного заходу повністю

Захист Омеляна просить суд відмовити в обранні запобіжного заходу повністю Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Суддя вийшла з зали суду до нарадчої кімнати для ухвалення рішення

Сторона захисту просить суд відмовити в обранні запобіжного заходу для міністра інфраструктури України Володимира Омеляна повністю. Про це повідомив адвокат Олександр Лисак, передає кореспондент РБК-Україна.

Сторона захисту просить суд відмовити в обранні запобіжного заходу повністю.

Разом з тим до суду надійшло 2 заяви від народного депутата та міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

"Вони просять взяти Омеляна на особисту поруку: це народний депутат Федір Бондюженко та Ігор Жданов", - повідомив Лисак.

За його словами, заяви інших народних депутати не зареєстрували належним чином або вони не були присутніми під час засідання

Наразі суддя вийшла з зали суду до нарадчої кімнати для ухвалення рішення.

Раніше повідомлялося, що голова фракції "Радикальної партії" народний депутат Олег Ляшко готовий взяти на поруки міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Нагадаємо, сьогодні Солом'янський районний суд Києва почав розгляд запобіжного заходу міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Напередодні Національне антикорупційне бюро України оголосило Омеляну підозру в незаконному збагаченні і приховуванні доходів. За даними слідства, він за останні вісімнадцять років отримав 2,17 млн ​​гривень офіційного доходу, тоді як його витрати лише в період з 2008 року по 26.04.2015 склали не менше 3,45 млн гривень.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що проситиме про обрання Омеляну запобіжного заходу у вигляді застави на 5 млн гривень.

У ході брифінгу 13 вересня Омелян заявив, що на нього здійснюється тиск з боку співробітників Національного антикорупційного бюро України. Міністр заявив, що він буде домагатися притягнення їх до кримінальної відповідальності.