"Запоріжсталь" відключають від електроенергії

"Запоріжсталь" відключають від електроенергії
Фото: комбінат "Запоріжсталь"

Причина відключення електроенергії – заборгованість в розмірі 98 млн грн

"Запоріжобленерго" відключає металургійний комбінат "Запоріжсталь" від електроенергії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби комбінату.

У повідомленні компанії наголошується, що відключення комбінату від електроенергії може призвести до екологічної і техногенної катастроф. "Різке відключення систем газо - і водоочисток, агрегатів з величезною кількістю рідкого металу, судин і котлів високого тиску загрожує масштабними технологічними аваріями, які загрожують життю і здоров'ю людей", - йдеться в повідомленні.

"Зараз загальний борг держави перед комбінатом "Запоріжсталь" з відшкодування ПДВ становить близько 650 млн гривень. Борг комбінату "Запоріжсталь" за постачання електроенергії перед державним монополістом - компанією "Запоріжжяобленерго" становить близько 98 млн гривень", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, група "Метінвест" почала реконструкцію аглофабрики Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча (ММК ім. Ілліча) загальною вартістю 220 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся