ru ua

Закон про особливий статус Донбасу може припинити дію після наведення порядку в регіоні, - радник Президента

Закон про особливий статус Донбасу може припинити дію після наведення порядку в регіоні.

Закон про особливий статус Донбасу може припинити дію після наведення порядку в регіоні. Про це в телевізійному ефірі заявив радник Президента України Ігор Гринів, передає прес-служба глави держави.

"Він повністю втрачає свою дію через три роки. Він може закінчитися і через півроку, коли буде наведений порядок. Він може закінчитися через рік", - наголосив Гринів.

На зауваження щодо фінансування певних потреб цих територій з держбюджету, їх відновлення, радник зазначив: "Визнаємо, що це наша земля і наша територія, і наші люди, і ми будемо їм допомагати і будемо відновлювати ці території".

Відзначимо, що раніше радник Президента Юрій Луценко заявив, що закон про особливий статус окремих районів Донбасу не передбачає фінансування за кошти державного бюджету територій, які контролюються бойовиками "Донецької народної республіки" (ДНР) і "Луганської народної республіки" (ЛНР).

Гринів також звернув увагу на те, що мирні ініціативи по врегулюванню ситуації на Донбасі підтримує переважна більшість українців - згідно останніх опитувань 77,7% респондентів.