Ув'язнені однієї з в'язниць столиці Венесуели захопили в заручники 15 людей

Неділя 22 травня 2011 07:30

Ув'язнені однієї з в'язниць Каракаса захопили в заручники начальника в'язниці і 14 офіцерів охорони. Голова національного управління в'язниць Консуелло Керрада повідомив, що ув'язнені вимагають повної зміни персоналу у зв'язку з жорстоким поводженням охоронців з ув'язненими. За словами К.Керради, влада оптимістично налаштована, розраховуючи вирішити проблему, що склалася, в ході переговорів з збунтованими в'язнаями, передає РБК з посиланням на Associated Press.

Близько 200 родичів ув'язнених тимчасово заблокували шосе, що прилягає до в'язниці, вимагаючи від влади конкретних заходів.

Це вже не перший подібний випадок. Наприкінці квітня ув'язнені закладу Ель-Родео-II в м.Гатір, що у Венесуелі, взяли 22 охоронців в заручники, вимагаючи медичну бригаду для вивчення ймовірного спалаху туберкульозу. Тоді влада пішла на зустріч вимогам ув'язнених.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся