Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ збільшилась на 29 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ збільшилась на 29 млн гривень
Фото: "Нафтогаз"

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить близько 31,9 млрд гривень

Заборгованість підприємств перед НАК "Нафтогаз України" за газ станом на 20 червня 2017 року збільшилась на 29 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

"Станом на 20 червня 2017 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 31,9 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 29 млн гривень (0,1%)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, близько 81% від загальної суми заборгованості становить борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, тоді як борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії складає 10%, а борг прямих промислових споживачів - близько 9%.

Також повідомляється, що заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 49 млн грн (1,1%). Наразі сумарна заборгованість "Київенерго" складає близько 4 276 млн грн. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів на липень 2017 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся