"Нафтогаз" опублікував нові ціни на газ для промспоживачів на липень 2017 року

"Нафтогаз" опублікував нові ціни на газ для промспоживачів на липень 2017 року
Фото: НАК "Нафтогаз України"

Порівняно з цінами на червень цього року, в липні 2017 року ціни знижені на 3%

НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів на липень 2017 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогаза".

Запропоновані ціни на природний газ з ресурсу Компанії диференційовані залежно від обсягів закупки, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом.

Відзначимо, з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України "Про ринок природного газу", яким передбачено, що постачання природного газу здійснюються за цінами, які вільно встановлюються між постачальником і споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом.

Так, з метою забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб'єктів ринку природного газу у виняткових випадках і на певний строк можуть виконувати спеціальні обов'язки в обсязі і на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рішення Стокгольмського арбітражу по транзитній частині спору НАК "Нафтогаз" з ВАТ "Газпром" очікується після завершення арбітражного процесу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся