ru ua

Затриманий учасник захоплення міськвідділу міліції Краматорська в 2014 назвав імена 15 співучасників

Затриманий учасник захоплення міськвідділу міліції Краматорська в 2014 назвав імена 15 співучасників Фото: В'ячеслав Аброськін (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Аброськін оприлюднив інформацію про учасників захоплення міськвідділу міліції Краматорська

Затриманий учасник захоплення міського відділу міліції Краматорська в квітні 2014 року назвав імена 15 співучасників. Про це повідомив глава Нацполіції Донецької області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

"Нещодавно затриманий активний учасник захоплення адмінбудівлі Краматорського міськвідділу міліції в квітні 2014 року, поділився інформацією про своїх "однополчан" - тих, хто був активними учасниками подій "російської весни" в Краматорську. Так звані 15 "друзів" краматорського бойовика", - заявив Аброськін.

За його словами, деякі із згаданих осіб вже знаходяться в розшуку, а деякі будуть оголошені в розшук найближчим часом на підставі наданих свідчень їхнім співучасником.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Харківській області на кордоні з Росією прикордонники затримали громадянина України, який працював на медіа-ресурси самопроголошеної "Донецької народної республіки".