ru ua

За Митний союз ратує більше українців, ніж за ЗВТ з ЄС, - Медведчук

46,2% громадян України виступають за те, щоб наша країна стала повноправним членом Митного союзу (МС) з Росією, Казахстаном і Білоруссю. При цьому, 51,7% із числа тих, що визначились, виступають за МС. А за Зону вільної торгівлі (ЗВТ) і політичну асоціацію з Євросоюзом виступають 34,7% і 42,9%, відповідно. Такі дані останнього дослідження центру «Соціальний моніторинг» навів у своїй статті лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

«Те ж опитування центру «Соціальний моніторинг» показало, що більшість українців за те, щоб питання вступу України в МС вирішувалося на всеукраїнському референдумі - 61,6% громадян України! І тільки 23,5% впевнені в тому, що приймати рішення з цього питання має Верховна Рада і Президент», - підкреслив Медведчук.

Він також зазначив, що сподівається на розуміння з боку осіб, що приймають рішення: світовий економічний центр зміщується в східному напрямку. «Панове, український народ не просто вас підтримає, він давно чекає від вас ефективних рішень і, найголовніше, дій... Ті ж, хто заявляють про« європейських цінностях », повинні мати сміливість визнати, що європейська демократія і полягає в тому, що думка більшості - закон. Також як і те, що народ має право висловити свою позицію, особливо якщо мова йде про рішення стратегічних проблем, що стоять перед країною. Демократія - це ще і коли меншість не нав'язує свою волю більшості. Саме тому ми всіляко прагнемо популяризувати ідеї громадського руху «Український вибір», головна з яких говорить про те, що стратегічні державні рішення потрібно виносити на всенародне обговорення. Так ми мінімізуємо розрив між владою і суспільством. І це не наша примха, а вимога українського народу», - резюмував політик.

Читайте також: Прагнення влади і опозиції в ЄС - це данина вчорашній моді, - Медведчук