Юрій Іванющенко та члени його родини не мають жодного відношення до "Євро Фінанс ЛТД", - прес-офіс нардепа

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко та члени його родини не мають жодного відношення до ТОВ «Євро Фінанс ЛТД». Про це сказано у відповіді прес-офісу нардепа на інформаційний запит.

Відповідаючи на запитання щодо інформації, що з'явилося в ЗМІ, про приналежність підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Євро Фінанс ЛТД» до бізнес-структур, що нібито, належать синові депутата Арсенію Іванющенко, у прес-офісі парламентарія зазначили: «Відповідально заявляємо, що підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Євро Фінанс ЛТД» не має жодного відношення до структур, так чи інакше пов'язаних з народним депутатом Іванющенко Ю.В. або з членами його сім'ї , включно з сином Арсенієм».

«На превеликий жаль, медійні майданчики іноді оперують неперевіреною чи погано перевіреною інформацією, яка в тому чи іншому вигляді створює у читачів спотворене уявлення. Більше того, є ситуації, коли ЗМІ роблять це свідомо, хоча в даному випадку ми бачимо, швидше, прикру помилку і неправильне тлумачення чиїхось слів», - сказано у відповіді.

У відповіді прес-офісу Юрія Іванющенка також пояснюється, що структурам, афільованим з прізвищем Іванющенко, періодично надходять пропозиції щодо їх можливої участі у фінансовому або майновому партнерстві. «Безумовно, критична більшість цих пропозицій залишаються без найменшого розгляду. Однак сам факт подібного звернення вже викликає певну кількість медійних припущень і спекуляцій... Ще раз запевняємо, що Юрій Іванющенко і члени його сім'ї не мають ніякого відношення до ТОВ «Євро Фінанс ЛТД»», - сказано у відповіді прес -офісу.

Нагадаємо, в серпні 2013 р. Кабмін схвалив надання держгарантій на суму 1,35 млрд грн компанії «Євро Фінанс ЛТД» для залучення коштів на будівництво Білоцерківського сталепрокатного заводу. Загальна вартість проекту становить майже 2,2 млрд грн (270 млн дол.). У постанові уряду зазначається , що власник вже профінансував будівництво на 103 млн дол., для завершення будівництва необхідно ще 1,35 млрд грн.

За інформацією «Forbes Україна» , «Євро Фінанс ЛТД» у 1997 р. заснував виходець з Ірану Алі Мохаммад Хані Омран. За даними інших ЗМІ , в травні 2012 р. в «Євро Фінанс ЛТД» з'явився новий співвласник - компанія , до якої нібито має відношення син депутата Іванющенка , 21-річний Арсеній Іванющенко.

ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД» - холдингова компанія , яка об'єднує 22 підприємства різного профілю діяльності: 10 підприємств системи вторчермет в Україні ; виробничі площі в Росії, які об'єднані підприємством «Руспром»; підприємства «Укрметал» і «Втормет», які займаються заготівлею, переробкою та реалізацією брухту чорних металів на внутрішні та зовнішні ринки. Також до складу холдингу входять консультаційна організація «Укрломпром»; юридична компанія «Юкамп»; підприємство- металлотрейдер «Євро метал інвест»; підприємство, яке надає експедиторські, агентські послуги «Нікморсервіс -Миколаїв»; «Вторметал» (переробка та подрібнення металобрухту на міні-заводі «Шредер»); медіа- організація «Ньюз медіа Груп»; будівельна організація «Укрспецбуд»; благодійний фонд «Бел-Сталь»; завод-виробник гумово-технічних виробів «Інтер- ГТВ».

В даний час компанія будує сталепрокатний завод у Білоцерківському районі Київської області. У найближчих планах - початок будівництва сталепрокатного заводу в Радивилівському районі Рівненської області.

У компанії працює близько 4 тис. співробітників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся