ru ua

Яценюк назвав план Путіна щодо врегулювання ситуації на Донбасі окозамилюванням

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав "сім пунктів" Президента Росії Володимира Путіна щодо врегулювання ситуації на Донбасі окозамилюванням.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав "сім пунктів" Президента Росії Володимира Путіна щодо врегулювання ситуації на Донбасі окозамилюванням. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Яценюк зазначив, що "сім пунктів" російського Президента для вирішення кризи в Україні дивовижним чином нагадують план порятунку для російських терористів.

"Цей черговий "план" - спроба окозамилювання для міжнародного співтовариства перед самітом НАТО і намагання уникнути неминучих рішень Європейського Союзу про запровадження нової хвилі санкцій проти Росії", - наголосив Яценюк.

"Справжній план Путіна - це знищення України і відновлення СРСР", - підкреслив він.

За словами прем'єра, немає віри жодному плану російського Президента: "Усі попередні погоджені Росією домовленості - в Женеві, в Нормандії, в Берліні, в Мінську - російський режим або просто ігнорував, або нахабно порушував".

"Найкращий план для припинення війни Росії проти України складається лише з одного пункту: Росія прибирає свою регулярну армію, найманців і терористів з української території. І тоді в Україні буде мир", - наголосив Яценюк.

"Ми очікуємо рішень НАТО і Європейського Союзу щодо зупинки агресора", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, Президент Росії Путін сьогодні запропонував план з 7 пунктів для припинення конфлікту в Україні. План Путіна передбачає припинення активних наступальних операції збройних сил, збройних формувань "ополчення південно-сходу України" на донецькому та луганському напрямках; відведення збройних підрозділів силових структур України від населених пунктів на відстань залпового вогню; здійснення повноцінного міжнародного контролю за дотриманням умов припинення вогню та моніторингом ситуації в створюваній таким чином зоні безпеки і т. д.