Вибухи біля автобуса "Боруссії": в організації нападу підозрюється виходець із РФ

НовиниНадзвичайні події    21.04.2017 - 09:25
Фото: автобус "Боруссії"
Фото: автобус "Боруссії"

Підозрюваним є 28-річний Сергій В., який має німецьке та російське громадянство

В Германії затриманий ймовірний виконавець вибухів біля автобуса дортмундського футбольного клубу "Боруссія", яким виявився виходець з Росії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Німеччини.

За інформацією німецького відомства, підозрюваним є 28-річний Сергій В., що має німецьке та російське громадянство.

Як повідомляється, він не є екстремістом, а діяв суто з "корисливих міркувань". Вважається, що чоловік скоїв теракт для того, щоб обрушити акції "Боруссії" і, таким чином, заробити на знецінення паперів на фондовому опціоні.

Обвинувачений, як і команда "Боруссії" також зупинився в готелі L'Arrivee. Він забронював номери на період з 9 по 13 квітня 2017 року і на період з 16 по 20 квітня 2017 року. Дати включають обидві гри у фіналі Ліги чемпіонів між "Боруссією" і "Монако". В момент бронювання, він ще не знав, коли саме матч пройде у Дортмунді.

Нагадаємо, 11 квітня в Дортмунді поряд з автобусом німецького футбольного клубу "Боруссія" спрацював вибуховий пристрій, коли команда прямувала з готелю на матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів. В результаті вибуху були поранені захисник команди Марк Батра і поліцейський, який знаходився поблизу.

On Top