ВРП припинила роботу судів на території окупованих Криму та Донбасу

ВРП припинила роботу судів на території окупованих Криму та Донбасу
Фото: суд (gp.gov.ua)

Відповідне рішення ВРП ухвалила 25 січня

Вища рада правосуддя (ВРП) припинила роботу місцевих та апеляційних судів на окупованих територіях Криму та Донбасу. Про це йдеться у повідомленні на сайті ВРП.

Як зазначається, 9 січня 2018 року до ВРП надійшло подання голови Верховного суду від 2 січня 2018 року про припинення роботи судів в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях.

"Подання внесено у зв’язку із заходами щодо боротьби з тероризмом на територіях, де розташовані суди, та з метою забезпечення належного переведення суддів на постійне місце роботи до інших судів того самого рівня без конкурсу. До подання додано список судів, які не здійснюють правосуддя", - йдеться у повідомленні.

Так, ВРП 25 січня 2018 року ухвалила припинити роботу місцевих та апеляційних судів на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Таким чином, ВРП припинила 36 судів в Криму, 31 - у Донецькій області та 17 - в Луганській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Вища рада правосуддя звільнила суддю Дніпровського районного суду Києва Олександра Дзюбу за арешти активістів Майдану 2013-2014 років. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся