ru ua

За час АТО встановлено понад 400 фактів незаконного обігу зброї, - Аброськін

За час АТО встановлено понад 400 фактів незаконного обігу зброї, - Аброськін Фото: В’ячеслав Аброськін (facebook.com arsen.avakov.1)

Українські перевізники перевірятимуть товари, які громадяни надають для перевезення та пересування країною

За час проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі встановлено понад 400 фактів незаконного обігу зброї. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Як зазначається, під головуванням Аброськіна відбулася нарада за участю дев’яти компаній-перевізників з питання зменшення кількості зброї, що перебуває в нелегальному обігу у державі.

Аброськін повідомив, що з початку бойових дій було задокументовано понад 400 фактів пересилання заборонених до вільного обігу предметів.

У ході наради було визначено, що найближчим часом державні та приватні українські компанії-перевізники, а також компанії, які надають послуги доставки, за допомогою поліції проводитимуть необхідні превентивні заходи.

Так, перевізники перевірятимуть товари, які громадяни надають для передачі, перевезення та пересування Україною.

"Ця операція, яку ми проводимо, має бути тим якісним кроком, що дозволить значно зменшити незаконний обіг зброї. Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити так, щоб в нашій державі зброї ставало менше, а громадяни почували себе у безпеці", - зазначив Аброськін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у першому півріччі 2017 року Міністерство внутрішніх справ виявило 109 організованих злочинних груп (ОЗГ).