ВР ратифікувала угоду з Польщею про охорону інформації з обмеженим доступом

НовиниПолітика    21.09.2016 - 11:17
Фото: Верховна Рада України
ВРУ планує дозволити розміщення об’єктів зв’язку на територіях заповідників ВР планує забезпечити рівні можливості для доступу до електронних довірчих послуг

Ратифікацію підтримали 230 нардепів

Верховна Рада України підтримала законопроект №0107 "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом". За документ проголосували з другого разу 230 депутатів ВРУ (спочатку 208 парламентарів), передає кореспондент РБК-Україна.

Угоду вчинено 27 серпня 2015 року в м. Варшава.

Ратифікація угоди є виконанням Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання цим міжнародним договором чинності.

Зазначається, що метою укладення угоди є створення правових засад захисту інформації з обмеженим доступом, обмін якою, у разі потреби, буде здійснюватися між сторонами у ході співробітництва.

Так, суб’єктами виконання цього міжнародного договору з української сторони є державні органи, підприємства, установи та організації, які відповідно до національного законодавства провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею, та отримали дозвіл на передачу секретної інформації іноземному партнеру.

Угодою зобов’язано компетентні органи України та Польщі забезпечувати належний державний контроль за дотриманням суб’єктами співробітництва вимог законодавства держав-сторін під час обміну інформацією з обмеженим доступом.

Прийняття проекту закону та реалізація положень вказаного міжнародного договору не передбачають додаткового фінансування з державного бюджету.

Нагадаємо, у січні ВРУ ратифікувала угоду з Королівством Іспанія про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом.

Читайте в розділі

Трамп пообіцяв визнати Єрусалим неподільною столицею Ізраїлю

Регіональні вибори в Іспанії: лідирує партія прем’єра та баскські націоналісти

Перші дебати між Клінтон і Трампом пройдуть в ніч на 27 вересня

On Top