ВР скасувала збільшення статутного капіталу "Енергоатому" на 1,6 млрд грн

Верховна Рада України скасувала збільшення статутного капіталу ДП НАЕК "Енергоатом" на 1 млрд 614 млн грн.

Верховна Рада України скасувала збільшення статутного капіталу ДП НАЕК "Енергоатом" на 1 млрд 614 млн грн. Про це йдеться в законі № 1165-VII "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2014 р.", який сьогодні опубліковано в газеті "Голос України".

Зокрема, у держбюджеті на 2014 р. скасовані видатки у сумі 1 млрд 614 млн грн на збільшення статутного капіталу державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

Також скасовано поповнення статутного капіталу ДП "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону на 35 млн грн.

Також скасовано державну підтримку будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств; часткову компенсацію витрат за спожиту електроенергію, пов'язаних з перекиданням води у маловодні регіони, та держпідтримку очищення побутово-стічних вод м. Калуш. 

Нагадаємо, народні депутати внесли зміни до держбюджету на 2014 р. 27 березня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 228 депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся