Внутрішня слабкість ЄС посилює його вразливість перед російською загрозою, - Турчинов

НовиниПолітика    17.08.2016 - 11:16
Фото: Турчинов розповів про вразливість ЄС перед Росією через кризу
Фото: Турчинов розповів про вразливість ЄС перед Росією через кризу

Внутрішня слабкість ЄС також посилює його вразливість перед міжнародним тероризмом

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що внутрішня слабкість Європейського союзу посилює його вразливість перед російською загрозою. Про це він написав у своїй статті для видання "Голос України".

"Внутрішня слабкість єдиної Європи посилює її уразливість перед російською загрозою і міжнародним тероризмом, які у сукупності становлять екзистенційний виклик Європейській цивілізації, який усвідомлений далеко не всіма", - зазначив секретар.

На його думку, у регіональному вимірі небезпечність загроз посилюється через кризу Європейського проекту.


"Населення Європи старіє, що обумовлює потребу в залученні трудових ресурсів ззовні. Водночас, європейські суспільства неспроможні забезпечити органічну інтеграцію мігрантів за умов небачених за масштабами з часів Другої світової війни міграційних процесів. Кризові явища посилюють суперечності між загальноєвропейськими і національними інтересами", - зазначив Турчинов.

Нагадаємо, в кінці червня міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Ейро і глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр склали документ "Сильна Європа в світі невизначеностей", в якому запропонували концепцію загальноєвропейської безпеки, міграційної політики та посилення економічної взаємодії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
На Донбасі виявлено чергові докази озброєння РФ бойовиків Держдепартамент США підозрює Росію в порушенні резолюції Радбезу ООН
On Top