ru ua

Влада Дніпра закликала жителів не відвідувати кладовища в поминальні дні через коронавірус

Влада Дніпра закликала жителів не відвідувати кладовища в поминальні дні через коронавірус Ілюстративне фото (УНІАН)
Автор: РБК-Україна

Влада Дніпра звернулася до городян з проханням відмовитися від відвідування кладовищ в поминальні дні, щоб не допустити погіршення ситуації з коронавірусом. У міськраді попередили про обмеження в'їзду приватного транспорту на їх територію.

До жителів Дніпра із закликом не відвідувати кладовища в поминальні дні звернувся військовий капелан Дмитро Поворотний. Він зазначив, що релігійної складової в цьому немає і пом'янути померлих рідних і близьких можна вдома щирою молитвою.

Доктор медичних наук, залужений лікар України, депутат міської ради Дніпра Євгенія Дитятковська в свою чергу зазначила, що кількість хворих коронавірусом в місті збільшується і міська Охорона здоров'я працює на межі. "Закликаємо городян не відвідувати місця масового скупчення людей, щоб не підхопити цю хворобу. Давайте утримаємося від відвідування кладовищ, всі разом будемо дотримуватися всіх правил", - уточнила вона.

Заступник начальника управління транспорту Дніпровської міської ради Олександр Лещенко зазначив, що в поминальні дні не будуть організовані додаткові та спеціальні маршрути для підвезення людей на кладовища.

Заступник начальника Головного управління відділу Нацполіції в Дніпропетровській області Роман Дорош додав, що в поминальні дні правоохоронці чергуватимуть на кладовищах і стежити за дотриманням правопорядку і карантинних норм.