Віта Семеренко потрапила в квіткову церемонію першої біатлонної гонки року

Віта Семеренко потрапила в квіткову церемонію першої біатлонної гонки року Фото: Віта Семеренко (twitter.com/olympicua)

Українка жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах

Українська біатлоністка Віта Семеренко потрапила в квіткову церемонію спринту в рамках четвертого етапу Кубка світу, який 10 січня відбувся в німецькому Оберхофі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twiiter Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

Українка показала 6 час з відставанням в 29,1 секунд, жодного разу не промахнувшись на вогневих рубежах.

Анастасія Меркушина також ідаельно відстріляла, але не зуміла підтримати високу швидкість проходження дистанції - 35 місце.

Решта українок не зуміли потрапити в топ-60. Валентина Семеренко з трьома промахами посіла 65 місце. Юлія Джима - 68, у неї 2 промахи, Юлія Журавок показала 86 час з трьома промахами.

Переможницею гонки стала Ліза Вітоцці з Італії, другий час у Анаіс Шевальє з Франції, третя - шведка Ханна Оберг.