ru ua

VimpelCom планує залучити кошти в обсязі близько 5,3 млрд дол. для придбання Wind Telecom

VimpelCom Ltd. планує залучити кошти в обсязі близько 5,3 млрд дол. для фінансування операції з придбання компанії єгипетського бізнесмена Нагіба Савіріса Wind Telecom. Про це йдеться в матеріалах VimpelCom, повідомляє РБК.
Так, 1,3 млрд дол. компанія планує залучити в рамках бридж-кредиту на 4 млрд дол., 1,5 млрд дол. - через випуск єврооблігацій ВАТ "Вимпелком", і 2,5 млрд дол. - через довгостроковий позику.
Як йдеться в матеріалах, дані кошти будуть, в основному, використовуватися для погашення або рефінансування поточного боргу за договором про обмін та купівлі акцій у рамках угоди з Wind, який становить близько 3,4 млрд дол, виплати 1,495 млрд дол. готівкою також у рамках угоди та фінансування супутніх активів у розмірі близько 300 млн дол.
Нагадаємо, що глава VimpelCom Ltd. Олександр Ізосімов 2 лютого 2011 р. повідомив про те, що Ощадбанк РФ надасть VimpelCom Ltd. кредитну лінію в розмірі до 2,5 млрд дол. для фінансування операції по купівлі єгипетської Wind Telecom.
В кінці січня 2011 р. "Вимпелком" розмістив 5-річні євробонди на 500 млн дол. з прибутковістю 6,493% річних, 10-річні - на 1 млрд дол. під 7,748%. 5-річні євробонди розміщені зі строком погашення до лютого 2016 р., 10-річні - до лютого 2021 р.
Як повідомлялося раніше, з метою угоди VimpelCom отримав зобов'язання російських і зарубіжних банків видати позики у розмірі 6,5 млрд дол.
Наглядова рада VimpelCom Ltd., Що володіє 51,7% Orascom Telecom Holding і 100% італійського стільникового оператора Wind Italy. 17 січня поточного року схвалив покупку компанії Wind Telecom SpA. У результаті злиття VimpelCom і Wind Telecom буде утворена шоста за величиною в світі телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв'язку в 19 країнах з населенням в 838 млн чоловік і числом абонентів 173 млн. 28 січня 2011р. Telenor ініціювала судовий розгляд в лондонському суді у зв'язку із запропонованою угодою VimpelCom щодо купівлі Wind Telecom. Telenor не бачить "фінансового та стратегічного сенсу" в цій угоді для акціонерів VimpelCom.