Верховний суд РФ розгляне апеляцію на вирок у справі Карпюка-Клиха 26 жовтня

НовиниПолітика    27.09.2016 - 04:21
Фото: справа Карпюка-Клиха
Фото: справа Карпюка-Клиха

Початок слухань відбудеться о 9:40

Апеляція на вирок Миколи Карпюка та Станіслава Клиха буде розглянута Верховним судом Росії 26 жовтня. Про це повідомляють "Грані.ру".

Адвокати Докка Іцлаєв і Марина Дубровіна повідомили, що початок слухань відбудеться о 9:40. Самі засуджені будуть брати участь у засіданні по відеозв'язку з СІЗО-1 у Грозному.

Зазначимо, справа Карпюка і Клиха надійшла 20 вересня, а судді матеріали передали 22-го. Між тим призначені на понеділок чергові слухання по другій справі Клиха - про образу прокурора - не відбулися. Заводський райсуд Грозного, де слухається друга справа Клиха, не встиг узгодити його доставку з Москвою і підсудного на засідання не привезли.

Нагадаємо, Карпюк отримав 22 з половиною роки, а київський журналіст і викладач Клих - 20 років суворого режиму. Політв'язні були оголошені винними за повністю сфальсифікованим звинуваченням в участі у першій та другій чеченських війнах. Насправді ні Карпюк, ні Клих до арешту навіть не бували в Чечні.

Нагадаємо, депутати Верховної Ради України закликали країни "Великої двадцятки" негайно вжити всі можливі політико-дипломатичні заходи для звільнення всіх заручників і політичних ув'язнених, які утримуються на тимчасово окупованих територіях України та Російської Федерації.

On Top