Угорщина може вийти з переговорів ООН щодо міграції

Угорщина може вийти з переговорів ООН щодо міграції
Фото: Петер Сійярто (flickr.com/mfa_lithuania)

Переговори по Нью-Йоркській Декларації ООН повинні початися в лютому

Угорщина може вийти з переговорів Організації Об'єднаних Націй (ООН) з питань міграції через побоювання, що проимімгрантська політика організації суперечить інтересам безпеки країни. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, передає Politico.eu.

"ООН хоче створити угоду, стимулювати міграцію, а у нас протилежна точка зору, і якщо в першому проекті в лютому мова про це ... то виникає питання - чому ми повинні брати участь у цій дискусії?" - сказав міністр.

Як відомо, переговори з Нью-Йоркської Декларації ООН повинні початися в лютому. Наголошується, що метою переговорів є прийняття остаточного комплексу заходів до кінця 2018 року.

"Якщо не буде зрушень у позитивний бік - у бік позиції Угорщини в першому проекті ООН з комплексу заходів, то буде запущений процес виходу Угорщини з серії переговорів", - сказав Сійярто.

Нагадаємо, Австрія та Угорщина, враховуючи значну кількість нелегальних мігрантів, які прибувають до Європи, наполягають на посиленні охорони зовнішніх кордонів Європейського союзу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся