ru ua

В.Яцуба представив нового керівника тервідділення держархбудконтролю в АР Крим.

Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба представив нового керівника територіального відділення державного архітектурно-будівельного контролю в АР Крим Сергія Кононова, повідомляє прес-служба міністерства.
Також міністр провів в Криму нараду з представниками будівельних компаній щодо добудови об'єктів з високим ступенем готовності. За словами В.Яцуби, незавершених будівництвом житлових об'єктів зі ступенем готовності понад 70% в автономії налічується 18. Він зазначив, що всі ці об'єкти протягом року будуть добудовані. Міністр наголосив, що уряд готовий допомагати забудовникам завершити розпочате житлове будівництво, але виключно добросовісним - компаніям, які використовували кошти інвесторів за призначенням та мають позитивну кредитну історію.
Нагадаємо, всього в Україні станом на 1 січня 2010 р. налічувалося 4 356 об'єктів незавершеного будівництва. За оперативними даними регіонів, сьогодні налічується 49 777 квартир зі ступенем готовності 50%. Для завершення їхнього будівництва необхідно 7 млрд 953 млн грн. Крім того, для добудови 27 846 квартир зі ступенем готовності 70%, необхідно 4 млрд 140 млн грн.