У Венесуелі запровадили відключення споживачів електроенергії на декілька годин.

Влада Венесуели запровадила відключення споживачів електроенергії на строк до чотирьох годин через день. Цей захід вводиться для боротьби з кризою споживання електрики в країні, передає Associated Press, а також для того, щоб зменшити навантаження на гідроелектростанцію "Гурі", яка виробляє 73% електроенергії держави. Якщо рівень води дійде до критичного мінімуму, це означатиме колапс всієї системи електропостачання Венесуели.
Відключення розпочнуться з 13 січня 2010 р. в столиці країни м. Каракасі. У деяких частинах країни відключати споживачів будуть на дві години, в інших - на три, а в деяких - на всі чотири. Цей захід, як і інші, направлені на скорочення споживання електрики, необхідний до травня 2010 р., вважають в уряді Венесуели. Тоді, за прогнозами синоптиків, настане сезон дощів, і проблема забезпечення електроенергією не стоятиме так гостро.
Раніше уряд Венесуели зменшив час постачання електрикою торгових центрів і зажадав від великих компаній і житлових комплексів знизити споживання електроенергії на 20%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся