В Україні з 1 червня розпочнуться виплати за утримання великої рогатої худоби

Вже з 1 червня селяни почнуть одержувати компенсації за утримання великої рогатої худоби (ВРХ), наразі проведено всі підготовчі роботи для здійснення виплат відповідної державної допомоги. Наразі вже зібрано всі необхідні документи, узагальнено списки осіб, яким належить виплата такої допомоги. Про це йшлося сьогодні під час засідання Кабінету міністрів, де обговорювалася готовність до виплати фінансової підтримки селянам за утримання ВРХ, передає прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, що 23 квітня Кабінет міністрів ухвалив відповідне рішення, внісши зміни до порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

Таким чином, за наполягання прем'єр-міністра Миколи Азарова, уряд забезпечив дотацію "в руки селянину" за утримання великої рогатої худоби. Відповідно до рішення уряду, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізичним особам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, та за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізичними особами відповідних документів у перший раз досяг певного віку, у розмірі:
- За молодняк ВРХ віком від 3 до 5 місяців - 250 грн за голову;
- За молодняк ВРХ віком від 6 до 8 місяців - 500 грн за голову;
- За молодняк ВРХ віком від 9 до 11 місяців (включно) - 750 грн за голову.

Нагадаємо, поголів'я великої рогатої худоби в Україні за січень-квітень 2012 р. зменшилося на 0,1% - до 5,14 млн голів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся