ua en ru

До складу української делегації у ПАРЄ увійшли 10 регіоналів, 6 представників "Батьківщини" і по два делегати від "Свободи", "Удару" і КПУ

До складу української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) увійшли 10 регіоналів, 6 представників "Батьківщини" і по два делегати від "Свободи" і "Удару" і Комуністичної партії України. Склад делегації оприлюднений на офіційному сайті Верховної Ради України (ВР).

Так, від Партії регіонів до складу делегації увійшли: Володимир Варченко, Сергій Ківалов, Сергій Клюєв, Юлія Льовочкіна, Іван Попеску, Лариса Мельничук, Олександр Оніщенко, Володимир Пилипенко, Олександр Фельдман та Іван Фурсін.

Від парламентської фракції "Батьківщина" у сесії ПАРЄ візьмуть участь Володимир Ар'єв, Леся Оробець, Сергій Соболєв, Сергій Власенко, Мустафа Джімілев, Олена Кондратюк.

Від фракції "Комуністичної партії України" - Петро Симоненко та Євген Мармазов. Від "Свободи" - Олександр Шевченко та Олег Панькевич. Від "Удару" - Павло Рябкін та Ірина Геращенко.

Відзначимо, сесія ПАРЄ відбудеться 21-25 січня у Страсбурзі. ПАРЄ - один з двох головних статутних органів Ради Європи; консультативний орган, що складається з представників парламентів всіх держав-членів. ПАРЄ є найстарішим в Європі органом міжпарламентської співпраці.

Читайте також: Опозиція наполягатиме на оновленні складу делегації Верховної Ради в ПАРЄ.