ua ru

У Києві в результаті зіткнень було затримано більше 20 осіб, - МВС

В результаті масових заворушень з 19 по 20 січня 2014 р. у центрі Києва станом на 10:00 вже затримано більше 20 осіб.

В результаті масових заворушень з 19 по 20 січня 2014 р. у центрі Києва станом на 10:00 вже затримано більше 20 осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

Як зазначають в прес-службі міністерства, дев'ятьох із них затримано процесуально в рамках розпочатого кримінального провадження за статтею 294 КК України - масові заворушення.

Наразі правоохоронці встановлюють роль кожного у вчиненні цього кримінального правопорушення.

Зазначимо, раніше повідомлялося про близько 10 затриманих під час заворушень у Києві. Зокрема, серед затриманих є представники політичних партій та чоловік, який 13 років перебував у в'язниці за вчинення вбивства.

Згідно з повідомленням, розпочато кримінальне провадження за статтею 294 КК України - масові заворушення, активних учасників нападів на правоохоронців затримують і доставляють в органи внутрішніх справ.

Також, за інформацією прес-служби МВС, особи двох активних учасників заворушень з числа затриманих вже встановлені.

"Один з них, 30-річний житель Києва, є членом ВО "Свобода". Молодий чоловік раніше кілька разів притягувався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство. Другий затриманий - 41-річний чоловік на прізвисько "Череп", який раніше був засуджений за вбивство і відбував 13 років у в'язниці. За попередньою інформацією, чоловік має відношення до діяльності організації "Патріот України", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, з 19 по 20 січня в центрі Києва відбувалися сутички мітингувальників із правоохоронцями.