ua ru

У Києві в результаті зіткнень було затримано близько 10 осіб, - МВС

За фактом подій, що відбувалися в Києві по вул. Грушевського в ніч з 19 на 20 січня за станом на 02:30 затримано близько десятка людей.

За фактом подій, що відбувалися в Києві по вул. Грушевського в ніч з 19 на 20 січня за станом на 02:30 затримано близько десятка людей. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС).

"Зараз затримано вже близько десятка людей. Правоохоронці встановлюють їх особи, починаються початкові слідчі дії", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, розпочато кримінальне провадження за статтею 294 КК України - масові заворушення, активних учасників нападів на правоохоронців затримують і доставляють в органи внутрішніх справ.

Також, за інформацією прес-служби МВС, особи двох активних учасників заворушень з числа затриманих вже встановлені.

"Один з них, 30-річний житель Києва, є членом ВО "Свобода". Молодий чоловік раніше кілька разів притягувався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство. Другий затриманий - 41-річний чоловік на прізвисько "Череп", який раніше був засуджений за вбивство і відбував 13 років у в'язниці. За попередньою інформацією, чоловік має відношення до діяльності організації "Патріот України", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, з 19 по 20 січня в центрі Києва відбувалися сутички мітингувальників із правоохоронцями.