В Києві суд стягнув з підприємства 6,6 млн грн податкового боргу

Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позов прокуратури Подільського району та стягнув зі столичного підприємства на користь держави податковий борг у сумі майже 6,6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Подільського району міста Києва.

Встановлено, що з квітня 2011 р. по червень 2012 р. підприємство, що займається виробництвом металевих конструкцій, не перерахувало до бюджету 3,6 млн грн заборгованості з ПДВ та майже 3 млн грн податку на прибуток.

З метою уникнути сплати податків боржник навіть звернувся до судових органів, проте рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій податкові зобов'язання підприємства перед державою визнані законними. 

Оскільки підприємство відмовилося у добровільному порядку відшкодувати до бюджету заборгованість, прокуратура Подільського району звернулася до суду з позовом про стягнення з боржника зазначених коштів.

Суд підтримав позицію прокуратури та своїм рішенням зобов'язав підприємство сплатити на користь держави усю суму боргу. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся