В Києві сьогодні відкрився перший скейт-парк

НовиниСпорт    27.08.2011 - 13:22

В Києві сьогодні у парку "Нивки" відкрився перший скейт-парк, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"На жаль, до цього часу в Києві не створювались умови для екстремальних видів спорту. Тому я рекомендував главам райдержадміністрацій одночасно з реконструкцією парків та скверів передбачати облаштування спортивних майданчиків, зокрема для таких видів спорту як скейтбординг", - сказав голова КМДА Олександр Попов, який взяв участь в урочистому відкритті парку.
Голова КМДА запевнив, що у майбутньому міська влада планує відкрити у кожному районі Києва по декілька таких парків та майданчиків.
Розмір скейт-парку, розташованого за адресою: просп. Перемоги, 82, біля пам'ятника Коротченку (ст. м. "Берестейська"), - 20х21 м. Майданчик огороджений з усіх боків, має ідеальне асфальтове покриття, належне освітлення, лави для глядачів. Тут змонтовано основні спортивні елементи скейт-парку: розгонка і квотерпайт, спайн, середній квотерпайп, перила закруглені, фан-бокс з перилами, джамп-бокс.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top