ua en ru

У Донецькій області при відновленні енергопостачання були поранені два енергетика

19:43 13.10.2014 Пн
1 мин
У Донецькій області 13 жовтня при відновленні енергопостачання були поранені два енергетика.

У Донецькій області 13 жовтня при відновленні енергопостачання були поранені два енергетика. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК.

"13 жовтня в 11:30 електромонтер ДТЕК Донецькобленерго під час відновлювальних робіт в селі Маринівка, Шахтарського району, підірвався на міні і отримав осколкові поранення обох ніг і рук. Зараз енергетик в лікарні, його стан задовільний. В цей же день о 14:55 під час раптово почався обстрілу поранено в плече електромонтер під час виконання відновлювальних робіт в районі міста Горлівки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 30 вересня в результаті обстрілу з "Граду" в районі Авдіївки Донецької обл. загинув енергетик.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: