ru ua

У Донецьку продовжують обстріли, вибухи, перестрілки, - мерія

У Донецьку вранці, 18 вересня, продовжують надходити повідомлення про вибухи та обстріли, зокрема в районі селища шахти "Трудовська".

У Донецьку вранці, 18 вересня, продовжують надходити повідомлення про вибухи та обстріли, зокрема в районі селища шахти "Трудовська". Про це йдеться в повідомленні прес-служби міської ради.

"Вже вранці 18 вересня від жителів почали надходити повідомлення про вибухи та перестрілки в районі селища шахти "Трудовська". У зв'язку з цим обмежено рух автобусів за маршрутом № 42 до міської лікарні № 14. Інший громадський транспорт працює в звичайному режимі", - йдеться в повідомленні.

При цьому ніч у Донецьку пройшла тихо, без активних бойових дій. Ввечері 17 вересня стався обстріл в Куйбишевському районі. В результаті було пошкоджено приватні будинки та розподільні газопроводи.

Також у місті тривають ремонтно-відновлювальні роботи по пошкодженим комунікаціям. Станом на 18 вересня без газопостачання в Донецьку залишаються 8 багатоквартирних будинків, 689 будинків приватного сектору, всього 1351 абонентів і 31 підприємство.

Нагадаємо, 17 вересня в Донецьку, за даними мерії, в результаті обстрілів загинуло двоє мирних жителів, троє поранено.