ua en ru

Рівень забруднення повітря в Києві зростає через спеку

Рівень забруднення повітря в Києві зростає через спеку Фото: Дніпро (РБК-Україна)

Погодні умови будуть сприяти зростанню забруднення до кінця тижня

Метеорологічні умови в Києві в останні дні сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як наголошується в повідомленні, за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забруднення діоксидом азоту досяг шести середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Оболонського проспекту; Бессарабської і Деміївської площ.

"Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (спекотний характер погоди, поле підвищенного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в м. Києві до 24 червня", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, за даними Центральної геофізичної обсерваторії, в червні в Києві вже зафіксовано кілька температурних рекордів.

Нагадаємо, за даними Укргідрометцентру, протягом найближчого тижня в Україні збережеться спекотна погода з денною температурою вище 30 градусів. Похолодання можливе лише з вівторка, 25 червня.