ru ua

Ураган "Нейт" досягне другої категорії небезпеки на узбережжі Мексиканської затоки

Ураган "Нейт" досягне другої категорії небезпеки на узбережжі Мексиканської затоки Фото: урагани (Official U.S. Navy Page)

Вітер під час урагану досягає 150 км / год

Ураган "Нейт" досягне другої категорії небезпеки на узбережжі Мексиканської затоки в найближчі години. Про це повідомляє AP, посилаючись на інформацію Національного центру ураганів в Майамі.

"Посилення урагану "Нейт" має досягти другої категорії в районі узбережжя Мексиканської затоки в найближчі години", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією виданні, верхні стійкі вітри "Нейта" досягли 150 км / год, а епіцентр в даний момент знаходиться в приблизно 285 кілометрах на південний схід від гирла річки Міссісіпі.

Так, "Нейт" як очікується, досягне центрального узбережжя Мексиканської затоки в суботу ввечері. На додаток до попереджень про урагани, з'явилося нове попередження про тропічні шторми в районі Флоридського Панхандлу зі сходу від лінії округу Окалуза-Уолтон до Індійського перевалу, штат Флорида.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тропічний шторм "Нейт" вже забрав життя щонайменше 28 осіб в Центральній Америці. Він набрав сили урагану і наближається до території Сполучених Штатів Америки.