"Укрзалізниця" займеться будівництвом залізничних шляхів в Ірані

НовиниІнфраструктура    09.08.2016 - 16:37
Фото: Войцех Бальчун
Фото: Войцех Бальчун

У роботах будуть задіяні співробітники Придніпровського філії "Укрзалізниці"

Українських залізничників задіють на будівництві шляхів на напрямку Керманшак-Малаер в Ісламській Республіці Іран. Про це заявив глава "Укрзалізниці" Войцех Бальчун, передає його прес-служба.

Як повідомляється, відповідні домовленості між Мінінфраструктури та Міністерством доріг та містобудування Ірану вже досягнуті.


За словами глави "Укрзалізниці" Войцеха Бальчуна, близько ста працівників Придніпровського регіонального філіалу залізничного відомства виконуватимуть комплекс будівельних робіт. На першому етапі передбачено збір подорожній і вкладення рейко-шпальних решіток на 165 кілометрах залізничних шляхів, установка 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстилкового шляху на 176 км та інші роботи.

На сьогоднішній день, за словами Бальчуна, Іраном ведеться будівництво 5 тис. км шляхів і передбачається будівництво ще 4 тис. км.

"Ми розраховуємо отримати свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід на іранській території", - зазначив Бальчун.

Нагадаємо, раніше Бальчун анонсував проведення повного аудиту "Укрзалізниці".

On Top