Українські солдати беруть участь у навчаннях НАТО на півдні Польщі

Українські солдати беруть участь у навчаннях НАТО на півдні Польщі
Фото: військові на маневрах у Польщі

Загалом у навчаннях задіяно 1400 солдатів і майже 400 одиниць військової техніки

На полігоні біля міста Нова Демба на південному сході Польщі триває підкарпатська частина міжнародних військових маневрів НАТО "Анаконда-16". У тренуванні беруть участь солдати з Польщі, Литви, Угорщини та України, передає Польське радіо.

Зазначено, що загалом у навчаннях бере участь приблизно 1400 солдатів і майже 400 одиниць військової техніки.

"Найважливішим елементом тренування є координація військ і командувань у рамках одного заходу, в рамках реалізації одного тактичного завдання. Ми зводимо багатонаціональне командування, створюємо багатонаціональне операційне середовище", - зазначив генерал Адам Йокс, командувач польсько-литовсько-української бригади.


Маневри "Анаконда-16" - найбільші військові навчання в Польщі від 1989 року. Навчання мають показати, як НАТО відповідатиме на загрози сучасного світу. Очікується, що вони закінчаться 17 червня.

Нагадаємо, 6 червня у Варшаві (Польща) відбулася офіційна церемонія відкриття наймасштабніших в історії країни військових навчань НАТО Anakonda, а 7 червня стартувала їхня практична частина.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся