Українські шпажисти виграли три медалі під час етапу Кубка світу з фехтування

Українські шпажисти виграли три медалі під час етапу Кубка світу з фехтування Фото: шпажисти

Наступний етап змагань відбудеться 29 жовтня

Українські шпажисти завоювали одну срібну та дві бронзові медалі під час етапу Кубка світу з фехтування, який проходить у Швейцарії. Про це йдеться в повідомленні федерації фехтування України в Facebook.

"Вітаємо лідера збірної Богдана Нікішина з сріблом, а Ігоря Рейзліна і Володимира Станкевича з бронзою Кубка світу", - повідомили у федерації.

Так, "золото" етапу Кубка світу дісталося корейцю Парку Сангйонгу, який виграв у Нікішина.

Наступний етап змагань відбудеться 29 жовтня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу в заключному матчі групового раунду Підсумкового турніру, здолавши першу ракетку світу румунку Сімону Халеп з рахунком 6:3, 6:4.

Українські мушкетери Ігор Рейзлін, Володимир Станкевич і Богдан Нікішин на подіумі Кубка світу у швейцарському Берні...

Опубліковано Національна федерація фехтування України 28 жовтня 2017 р.

Матч тривав 1 годину 11 хвилин, за які українка один раз подала навиліт і один раз допустила "подвійну", реалізувавши при цьому 3 з 5 брей-поінтів. Халеп, в свою чергу, двічі зробила ейс і один раз помилилася на подачі, продемонструвавши 100% реалізацію брейк-поінтів - 1/1.