Украінка Марущак виграла два золота на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві

Украінка Марущак виграла два золота на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві Фото: українська важкоатлетка Аліна Марущак (facebook.com/ olympicua)
Автор: РБК-Украина

Українська спортсменка Аліна Марущак, яка виступає у ваговій категорії до 81 кілограма, завоювала дві золоті і одну бронзову медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Вона смола обійти суперниць в ривку і двоєборстві піднявши в цілому 236 кілограмів.

Відзначається, що українській спортсменці не було рівних в ривку - вона змогла підняти штангу вагою в 109 кілограм, випередивши своїх суперниць. В останній спробі у поштовху він змогла взяти 131 кілограм, але судді не зарахували спробу і Марущак завершила результат з результатом 127 кілограм і третім місцем в цій дисципліні.

Ще одне золото українська важкоатлетка здобула за сумою двоборства - її результат 236 кілограмів.

Аліна Марущак чемпіонка Європи серед жінок! Неймовірний виступ української важкоатлетки! І знову лунає Гімн нашої Держави! Слава Україні!

Posted by Федерація важкої атлетики України/Ukrainian weightlifting federation on Friday, April 9, 2021