Українець Бондарук здобув бронзову медаль чемпіонату Європи зі стрільби

Українець Бондарук здобув бронзову медаль чемпіонату Європи зі стрільби Фото: Роман Бондарук

Це вже друга нагорода спортсмена на чемпіонаті

У Маріборі (Словенія) завершився фінал чемпіонату Європи у стрільбі з малокаліберного стандартного пістолета з дистанції 25 метрів, в якому українець Роман Бондарук здобув бронзову медаль. У фіналі він показав результат 570-11x, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Як зазначають у прес-службі, аналогічний результат з українцем в основній серії показали Пітер Олеск з Естонії і Петр Данилюк з Польщі. Але, в перестрілці Бондарук був точнішим від суперників - 48 проти 46 і 42 відповідно.

Золоту нагороду завоював росіянин Олексій Климов, який у перестрілці був точнішим за німця Крістіана Райтца - 49:48. В основній серії вони набрали по 573 бали.

Зазначається, що це вже друга медаль Бондарука на нинішньому чемпіонаті Європи. Раніше він став срібним призером у складі команди у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Зазначимо, також успішно для український спортсменів проходить чемпіонату світу зі стрибків у воду.