Українці стали срібними призерами чемпіонату світу зі стрибків у воду

Українці стали срібними призерами чемпіонату світу зі стрибків у воду Фото: Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов

Ця медаль стала другою на чемпіонаті для України

Українські стрибуни у воду Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов стали срібними призерами чемпіонату світу з водних видів спорту, який триває у Казані. Про це повідомляє прес-служба Міністерству молоді і спорту України.

Так, українці стали другими в командних змаганнях в міксті (трамплін 3м + вишка 10м). Прокопчук і Горшковозов набрали 426,45 бали, відставши від британської пари Ребекка Галлантрі/Томас Дейлі менш, ніж на 10 балів - 434,65. "Бронзу" взяли китайці Сі Шіі і Чен Руолін (425,40).

Як зазначають у міністерстві, ця медаль стала другою на чемпіонаті для України. Раніше "срібло" виграв стрибун у воду Ілля Кваша.

Нагадаємо, раніше Кабмін вирішив вдвічі збільшити призову винагороду для спортсменів.