В Україні запустив роботу новий мобільний оператор

НовиниТелеком & IT    25.07.2017 - 15:44
Фото: Lycamobile запустив роботу в Україні (twitter.com/lycamobileUSA)
Фото: Lycamobile запустив роботу в Україні (twitter.com/lycamobileUSA)

Новий віртуальний оператор Lycamobile тепер працює і в Україні

В Україні 24 липня 2017 року запустив роботу новий віртуальний мобільний оператор Lycamobile. Про це йдеться в повідомленні Кабінету міністрів України.

Повідомляється, що сьогодні перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з керівництвом Lycamobile.

"Нещодавно уряд зняв перешкоди для розвитку ринку мобільних платежів. Тепер українці можуть використовувати мобільний телефон як віртуальний гаманець. Зараз справа за мобільними операторами, які повинні запропонувати цікаві і зручні сервіси для своїх абонентів ", - зазначив Кубів.

Він також додав, що цифровізація економіки є стратегічним пріоритетом у роботі уряду, особливо в світлі надання можливостей безвізових подорожей до Європи.

Зазначимо, Lycamobile для своєї роботи не створює власну інфраструктуру, а використовує інфраструктуру операторів-партнерів. Компанія співпрацюватиме з оператором "Тримоб" дочірньої компанії "Укртелекому", а також з "Vodafone Україна". Всього мобільний оператор працює в 20 країнах світу, його абонентська база клієнтів налічує понад 16 млн користувачів.

 

Зустрівся з керівництвом Lycamobile. Це британський віртуальний мобільний оператор, який працює у 20 країнах світу, а з ...

Опубліковано Степаном Кубовим 25 липня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін зняв перешкоди, які стримували розрахунки по мобільному телефону.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top