В Україні запустив роботу новий мобільний оператор

НовиниТелеком & IT    25.07.2017 - 15:44
Фото: Lycamobile запустив роботу в Україні (twitter.com/lycamobileUSA)
Фото: Lycamobile запустив роботу в Україні (twitter.com/lycamobileUSA)

Новий віртуальний оператор Lycamobile тепер працює і в Україні

В Україні 24 липня 2017 року запустив роботу новий віртуальний мобільний оператор Lycamobile. Про це йдеться в повідомленні Кабінету міністрів України.

Повідомляється, що сьогодні перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з керівництвом Lycamobile.

"Нещодавно уряд зняв перешкоди для розвитку ринку мобільних платежів. Тепер українці можуть використовувати мобільний телефон як віртуальний гаманець. Зараз справа за мобільними операторами, які повинні запропонувати цікаві і зручні сервіси для своїх абонентів ", - зазначив Кубів.

Він також додав, що цифровізація економіки є стратегічним пріоритетом у роботі уряду, особливо в світлі надання можливостей безвізових подорожей до Європи.

Зазначимо, Lycamobile для своєї роботи не створює власну інфраструктуру, а використовує інфраструктуру операторів-партнерів. Компанія співпрацюватиме з оператором "Тримоб" дочірньої компанії "Укртелекому", а також з "Vodafone Україна". Всього мобільний оператор працює в 20 країнах світу, його абонентська база клієнтів налічує понад 16 млн користувачів.

 

Зустрівся з керівництвом Lycamobile. Це британський віртуальний мобільний оператор, який працює у 20 країнах світу, а з ...

Опубліковано Степаном Кубовим 25 липня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін зняв перешкоди, які стримували розрахунки по мобільному телефону.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top