ua en ru

В Україні вперше судитимуть нардепа за "кнопкодавство"

В Україні вперше судитимуть нардепа за "кнопкодавство" Фото: в Україні вперше судитимуть нардепа за "кнопкодавство" (Віталій Носач, РБК-Україна)

Нардеп поточного 9-го скликання постане перед судом за неперсональне голосування в залі Верховної ради. Депутат проголосував за колегу в лютому 2020 року під час розгляду поправок до законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Про це повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що до суду скеровано обвинувальний акт стосовно народного депутата України IХ скликання за фактом "умисного здійснення на пленарному засіданні Верховної Ради України голосування замість іншого народного депутата (ст. 364-2 КК України)".

"Розслідуванням встановлено, що народний обранець у лютому 2020 року під час розгляду поправок до законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" на пленарному засіданні Верховної Ради України неодноразово голосував замість колеги", - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним слідчим управлінням ДБР.