В Україні з'явиться електронний реєстр географічних назв

В Україні з'явиться електронний реєстр географічних назв
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Електронний реєстр буде вести Держгеокадастр

Український уряд погодив законопроект, яким передбачено створення електронного реєстру географічних назв. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, схвалений проект закону спрямовано на створення та ведення Державного реєстру географічних назв, а також для обліку та державної реєстрації географічних назв, надання даних з реєстру. Відповідальним за ведення реєстру буде Держгеокадастр.

 

Фото: проект закону

Нагадаємо, раніше Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті платника щодо автоматичного заповнення декларацій.

Минулого тижня податкова дозволила використовувати планшети і смартфони замість касових апаратів. До цього переліку увійшли сім моделей учасників експериментального проекту і система "E-Receipt (e-Чек) електронний чек". Експериментальний проект триватиме до 31 грудня 2019 року. За його результатами Мінфін прийме рішення за новітніми моделями, які будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся