Україна приєдналася до декларації про безпеку шкіл

Україна приєдналася до декларації про безпеку шкіл
Ілюстративне фото (cn.suspilne.media)

Україна стала сотою країною, яка приєдналася до декларації

Україна приєдналася до Декларації про безпеку шкіл і стала сотою країною, що підтримала положення цього документа. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки.

Повідомляється, що декларація містить ряд обов'язків для запобігання і реагування на напади, а також використання шкіл у військових цілях в період війни. У країнах, що приєдналися до декларації раніше, вже розроблені та впроваджуються підходи до імплементації документа.

"За чотири роки з часу появи Декларації у багатьох країнах-підписантах відбулися зміни щодо політики держави стосовно освіти в ході озброєного конфлікту, і їх досвід може бути цінним для України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти та науки тимчасово зупинило атестацію вузів у цьому році. Призупинення атестації викликана необхідністю здійснити донабір експертів в комісію з атестації, в тому числі міжнародних.

Також РБК-Україна повідомляло, що в Україні налічувалося близько 700 шкіл без інтернету станом на 1 січня 2019 року. За словами міністра Ганни Новосад, близько 9 тисяч шкіл в цілому по Україні мали доступ до інтернету менш як 30 мегабітів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся