Україна і Нідерланди запускають спільний проект з розвитку водної інфраструктури

НовиниІнфраструктура    23.09.2016 - 18:00
Фото: міністр інфраструктури України Володимир Омелян
Нідерланди можуть ратифікувати УА з ЄС із поміткою про незастосування двосторонніх норм Уряд Нідерландів зобов'язали вирішити долю УА України з ЄС до 1 листопада

Країни проведуть спільну роботу над розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні

Україна і Нідерланди домовилися про співпрацю у сфері розвитку внутрішніх водних шляхів та портової інфраструктури. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян за результатами зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером, передає прес-служба МІУ.

Як йдеться у повідомленні, Україна і Нідерланди домовилися провести "Ініціативу розвитку Дніпра", яка буде включати спільну роботу над розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні.

Також на зустрічі країни домовилися про візит українських представників, відповідальних за сферу водної інфраструктури, в Нідерланди для ознайомлення з досвідом управління водними шляхами.

Крім цього, нідерландська сторона готова надати експертів з питань державно-приватного партнерства для роботи Офісу державно-приватного партнерства при Міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна планує розвивати інфраструктуру на кордонах з країнами ЄС.

Читайте в розділі

Україна щороку втрачає половину транзиту через порти, - Омелян

Уряд перегляне тарифи на перевезення і рентні платежі для нацвиробників, - Гройсман

У Києві планують запустити трамвай-електричку через 3-4 роки

On Top