Україна почне поставки електроенергії Польщі 16 серпня

Україна почне поставки електроенергії Польщі 16 серпня
Фото: Добротвірська ТЕС у Львівській області

Загалом Польща має намір купити у України 200 МВт енергії

Україна почне перші поставки електроенергії до Польщі в неділю, 16 серпня. Про це повідомляє "Польське радіо".

Як повідомляється, постачання електроенергії будуть здійснюватися з першого енергоблоку електростанції в Добротворі Львівської області. У вівторок, 18 серпня, обсяг поставок буде збільшено за рахунок другого блоку.

Загалом Польща має намір купити у України 200 МВт енергії.

Раніше сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України у зв'язку з кризовою ситуацією в польській енергетичній системі терміново вжити невідкладних заходів для забезпечення максимально технічно можливих поставок електроенергії до Польщі.

Нагадаємо, напередодні міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин повідомив, що Польща звернулася до України з проханням допомогти покрити дефіцит в її енергозабезпечення.

При цьому Демчишин підкреслив, що українська сторона не в змозі допомогти Польщі у вирішенні відповідного питання у зв'язку з ремонтом енергоблоків Бурштинської (здійснює експорт в Європу) та Ладижинської ТЕС (в змозі поставляти електроенергію в Польщу), а також із-за дефіциту в Об'єднаній енергосистемі України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся