Україна та Ізраїль досягли домовленості про перерахунок пенсій громадян-нерезидентів, - посол Ізраїлю

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 18:03

Україна та Ізраїль досягли домовленості про перерахунок пенсій своїх громадян-нерезидентів. Про це в ході прес-конференції повідомив надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україну Реувен Дін Ель, передає кореспондент РБК-Україна.

"Досягнута угода, договори підписані, тепер ми перейшли на стадію затвердження. Договори знаходяться на стадії резолюції міністерствами, якщо я не помиляюся, фінансів, юстиції, закордонних справ, економіки. І після цього будуть передані на ратифікацію", - сказав Реувен Дін Ель.

Він зазначив, що відповідні договори повинні бути ратифіковані державами до червня 2012 р. і підписані уповноваженими представниками сторін.

Договори повинні бути підписані не пізніше червня для того, щоб суми виплат пенсій, про які йде мова в договорах, були внесені до державних бюджетів на 2013 р.

І якщо до цього терміну договори будуть підписані "починаючи з 1 січня 2013 р. ця епопея нарешті буде закінчена, до загальної радості", - резюмував Реувен Дін Ель.

Нагадаємо, вчора також прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з міністром туризму Ізраїлю Стасом Місежніковим заявив, що угода про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Ізраїлем буде підписана найближчим часом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top