ru ua

Україна та Грузія посилять співпрацю щодо протидії РФ

Україна та Грузія посилять співпрацю щодо протидії РФ Фото: Вадим Черниш на зустрічі з Кетеван Цихелашвілі (http://mtot.gov.ua)

Україна та Грузія домовилися про обмін досвідом щодо реінтеграції окупованих територій та врегулювання конфліктів

Україна та Грузія посилять співпрацю щодо протидії Російській Федерації (РФ) у невійськовій сфері. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупований територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Як зазначається, вчора, 17 травня 2018 року глава МінТОТ Вадим Черниш та державний міністр з питань примирення та громадянської рівності Грузії Кетеван Цихелашвілі підписали меморандум, який передбачає обмін досвідом між країнами щодо розбудови миру, реінтеграції окупованих територій та врегулювання конфліктів.

"Завдяки досвіду і допомозі Грузії нам вдалося краще зрозуміти дії РФ в Україні. Для нас це надзвичайно важливо, аби завершити конфлікт”, - зазначив Черниш.

У свою чергу, Цихелашвілі зазначила, що співпраця з Україною стане надзвичайно корисною для Грузії, оскільки Україна має унікальний досвід протидії агресору у військовій і гуманітарній сферах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ООН зацікавились українським досвідом з протидії пропаганді РФ.