Україна - Чехія: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Україна - Чехія: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Фото: Україна - Чехія (twitter.com/ceskarepre_cz)

Готуємося до поєдинку четвертого туру Ліги націй

Матч Україна - Чехія відбудеться сьогодні, 16 жовтня. Трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися можна на каналах ТРК "Україна" і "Футбол 1". Збірна України вдома проведе ключову гру в рамках Ліги націй проти команди Чехії. Букмекери вважають, що фаворитами протистояння є підопічні Андрія Шевченка. Минулого разу українська збірна обіграла чехів з рахунком 2:1.

16 жовтня 21:45
Харків, стадіон "Металіст"

Матч завершено 1:0

90+4 хв. От і все! Україна достроково займає перше місце в групі!

90 хв. Павелка отримав жовту картку за грубий фол проти Степаненко в центрі поля.

86 хв. Друга заміна від Андрія Шевченка: Замість Малиновського вийшов Зінченко.

81 хв. Заміна у Чехії. Янкто йде, на поле вийшов Йосеф Шурале.

76 хв. Не забиває Циганков після передачі Ярмоленка!!!

73 хв. Ще заміна у Чехії: Патрік Шик пішов з поля, вийшов Міхал Крменчік.

72 хв. Малиновський зі стандартного положення пробив у стінку з чеських футболістів.

70 хв. Тепер заміна в України: замість Євгена Коноплянки вийшов Віктор Циганков.

67 хв. Перша заміна в матчі. У чехів з поля пішов Видра. Яромир Змрхаль вийшов на поле.

55 хв. Павелка пробив здалеку - Пятов витягнув з-під поперечини! Потім голкіпер розвів руками, як таке допускає оборона?!

46 хв. Другий тайм розпочався!

45 хв. Прекрасний матч! А поки відпочиваємо.

43 хв. ГООООООООЛ! Малиновський убивчим ударом з лівої ноги з-за меж штрафного відправляє м'яч в дальній кут!!!

35 хв. Сміливе рішення Малиновського, але повз ворота! Прийняв м'яч і відразу пробив, не щастить поки.

27 хв. Дещо вирівнялася гра зараз.

20 хв. Малиновський несподівано наважився на удар, але відправив м'яч вище воріт.

19 хв. Перша жовта. Челюстка був попереджений за фол проти Яремчука.

18 хв. Ой-ой-ой! Ледь не пропустила Україна, але на місці наш голкіпер! Янкто вийшов з ним один на один, але Пятов врятував.

15 хв. Пятов в красивому стрибку врятував нашу команду після дальнього удару від Павелки!

14 хв. Яремчук розминається по воротах чехів! М'яч пролетів поруч зі штангою!

10 хв. Повз ворота!!! Який момент. Коноплянка уникає офсайду і виконує передачу. Яремчук випереджає Павленка, але не влучає у ворота. Як же щастить чехам!

3 хв. Поки що рівна у нас йде гра.

1 хв. Матч стартував! Поїхали!! М'яч в гру вводять футболісти української збірної.

- Хвилина мовчання в пам'ять про легендарного українського футболіста і тренера Олега Базилевича, який пішов з життя сьогодні у віці 80 років. Свої кращі роки він присвятив київському "Динамо".

- Команди вже на стадіоні! Звучать гімни обох країн.

- Стартові склади:

Україна: Пятов (к) - Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко - Степаненко - Ярмоленко, Маліновський, Марлос, Коноплянка - Яремчук

Чехія: Павленка - Гебре Селасіє, Челюстка, Брабец, Новак - Павелка, Барак - Видра, Дочкал (к), Янкто - Шик

- Сьогодні на ОСК "Металіст" очікується аншлаг - всі квитки вже продані!!!

- На ОСК "Металіст" тривають останні приготування до поєдинку.

Фото Олександра Гливинського/ffu.ua

- Традиційна прогулянка збірної України в день матчу.

- Україна проведе зустріч в жовтих футболках, а голкіпер - в чорному. Збірна Чехії зіграє в червоно-синіх кольорах, а її воротар буде в зеленій формі.

Українська збірна зіграла вже два матчі в рамках Ліги націй і впевнено лідирує у своїй групі. На старті турніру команда обіграла на виїзді Чехію з рахунком 2:1, а потім здолала вдома словаків - 1:0.

Минулого тижня "синьо-жовті" зіграли внічию 1:1 з Італією в товариському матчі в Генуї. Для Андрія Шевченка, багато років віддав "Мілану", цей поєдинок, хоч і товариський, був особливим. Тренер зазначив, що до перерви його команда діяла не найкращим чином, але похвалив своїх підопічних за другий тайм, в якому вони створили ряд відмінних моментів і забили гол.

Cуперник "жовто-синіх" перед прильотом в дебютному поєдинку за нового тренера Ярослава Шілгави обіграв на виїзді команду Словаччини - 2:1, що внесло істотні корективи в турнірні розклади в групі B1. Тепер українцям досить не програти чехам в Харкові, щоб гарантувати собі перше місце. Команда вийде в дивізіон А і отримає місце в 1 кошику під час жеребкування на відбір ЧЄ-2020.